امروز قصد داریم مجموعه کتاب Mindset for IELTS که یک مجموعه فوق العاده است را به شما معرفی کنیم.
که البته قبلاً در مقاله بهترین منابع آیلتس توضیح مختصری در رابطه با آن داده بودیم ولی اینجا قصد داریم توضیحات کاملی را خدمت شما عزیزان ارائه دهیم.
بعد از معرفی کتاب Mindset for IELTS فایل های دانلود کتاب Mindset for IELTS برای شما عزیزان قرار داده شده است.

معرفی کتاب Mindset for IELTS

همانطور که میدانید کتاب مایندست (Mindset for IELTS) یکی از کتاب های تالیف شده توسط دانشگاه کمبریج است که برای متقاضیان مدرک آیلتس یک مرجع و منبع بسیار خوب به شمار می رود.
این کتاب ۴ سطح زبانی را از A2 تا C1 را در ۴ جلد foundation و level 1 و level 2 و level 3 هست را در بر می گیرد.
بخشی از این کتاب به صورت ماژول های مهارتی و فایل های صوتی و تصویری می باشد که باید آن ها را نیز مورد مطالعه و بررسی قرار داد.

کتاب Mindset for IELTS را بهتر بشناسید!

کتاب Mindset for IELTS از سطوح مختلفی تشکیل شده است و هر سطح شامل استراتژی های یادگیری، تمرین، مهارت‌ و سوالات می باشد که مشابه آزمون اصلی است و برای کمک به متقاضی برای موفقیت در این آزمون می باشد.
در این کتاب یکسری ماژول های اطلاعاتی به نام Corpus وجود دارد که متقاضیان را یاری می کند تا اشتباهات تکراری را دچار نشوند.
این کتاب به صورت کلی متقاضیان را برای شرکت در آزمون آیلتس آماده می کند و به صورت چاپی و الکترونیکی در دسترس می باشد.

دانلود کتاب Mindset for IELTS

با کلیک کردن بر روی لینک های زیر می توانید به صورت جداگانه به صورت pdf و کاملاً رایگان فایل جلد های مختلف کتاب Mindset for IELTS را دانلود کنید.

سوالاتت رو بپرس

اگر سوالی در مورد مجموعه کتاب Mindset for IELTS داشتید می توانید در بخش کامنت های سایت یا اینستاگرام گویش آیلتس از ما بپرسید، ما حتماً در اسرع وقت جواب میدیم.

فهرست مطالب :

لینک های مفید :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *